Шесть медиков Днепропетровщины получили государственные награды

Сегодня на Днепропетровщине за профессионализм и самоотверженный труд наградили шестерых медицинских работников. Почетные награды и ценные подарки вручил председатель Верховной Рады Украины Дмитрий Разумков во время рабочего визита в Днепропетровскую. Пресс-служба ДнепрОГА сообщает об этом следующее.

медал_

- Почесні грамоти Верховної Ради України Дмитро Разумков вручив лікарю-нейрохірургу Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Дмитру Гарусу, старшій операційній медичній сестрі обласної офтальмологічної лікарні Ірині Кніхуті та завідувачу центру по лікуванню гострих отруєнь Дніпровської міської лікарні №4 Миколі Шинкаренку.

Ще трьом медикам вручили цінні подарунки. Лікар обласної офтальмологічної лікарні Владислав Іщенко, судинний хірург лікарні ім. Мечникова Артем Провалов та старша медсестра Дніпровської міської лікарні №2 Олена Сергієнко отримали годинники.

-На плечі медиків Дніпропетровщини ліг основний тягар війни. Саме вони стали тим опорним пунктом, через який проходили «найважчі» бійці. Хочу подякувати кожному від себе особисто та від Верховної Ради України. Ви – такі ж герої як і ті, хто захищає нашу державну безпеку. Бажаю сил, натхнення та здоров’я, – сказал Разумков.

награждение

-У медицині я вже 25 років, і свою професію дуже люблю. Завжди намагаємося швидко надати допомогу – для «важких» поранених це може бути вкрай необхідно, – поділилася старша операційна медична сестра Ірина Кніхута. – Для мене було великою несподіванкою отримати відзнаку від держави. Розумію, що тепер на мені ще більше відповідальності.

-Лікарем працюю близько 14 років. Після школи вступив до медичного ліцею, а працювати почав у Кам’янській лікарні швидкої допомоги, – розповів судинний хірург Артем Провалов. – У 2014-му пішов лікарем на фронт, у 25-ту бригаду. Отримав осколкове поранення та контузію. Після лікування продовжив медичну практику у лікарні Мечникова. Отримати відзнаку дуже приємно та хвилююче для мене.

награждение_2 часы

 

Метки: государственные награды, ДнепрОГА, медицинские работники