“Шахтар був веселун”: побратимы из 93 бригады рассказали о погибшем товарище

4 октября в ДТП на Днепропетровщине погиб Виталий Попов с позывным «Шахтер». Врачи констатировали у Виталия микроинсульт, что и стало причиной катастрофы. Сослуживцы выразили соболезнование родным и близким погибшего. В группе «93-тя ОМБр Холодний Яр» сообщается следующее.
- Він брав участь у російсько-українській війні від самого її початку. До холоднояської бригади був зенітником у 72-й окремій механізованій бригаді. Але на період навчань був відкомандирований до 93-ї, де і залишився. Віталій відслужив у наших лавах 3,5 роки, у батареї артилерійської розвідки. І як не умовляли побратими продовжити, влітку цього року, наприкінці ротації на Луганщину, все-таки звільнився. Адже вдома так чекала сім’я – дружина Ірина, донька Юля шкільного віку і Тарасик, якому тільки рік.
Та на превеликий жаль життя Віталія обірвалося, йому було лише 34. Поховали Віталія 5 жовтня на Дніпропетрівщині у Дмитрівці, де він жив із сім'єю.
Товариші по службі кажуть, що він був завжди на позитиві: «Шахтар був ще той веселун. Як би не було важко, постійно жартував, сміявся. «Енерджайзер», роботяга».
А ще Віталій дуже любив дітей – про це свідчить більшість його фотографій у соцмережах. А заглавна фотографія – виступ перед дітьми у авдіївській школі.
Ми сумуємо через смерть Віталія! Вічна пам'ять!

он он_2 он_3 он_4
Наш сайт сообщал, что в результате дорожно-транспортного происшествия, которое произошло вблизи поселка Украинка Криничанского района, возникло возгорание поврежденных транспортных средств. В одной из машин обнаружили труп мужчины.

Метки: Виталий Попов, светлая память