Сестры-близнецы живут в Кривом Роге, но не могут найти друг друга, нужна помощь

В Кривом Роге разыгралась настоящая драма. Две сестры-близняшки, разлученные еще в детстве, живут в одном городе и не знают друг друга. С просьбой помочь разыскать сестру к горожанам обратилась Лариса. Женщина уже много лет знает о существовании сестры-близняшки, однако поиски не дали результата. Об этом сообщает rudana.com.ua.

сестра

- За словами знайомих, «мене» неодноразово бачили у Тернівському районі нашого міста, у маршрутці №231, на оптовому овочевому ринку. Гукали, звертались на ім’я і лише по голосу розуміли, що то не я, - розповідає Лариса Тичинська.
Знайомі розповіли, що її сестра ще 5 років тому мала інвалідність, як і сама Лариса, бо у маршрутці пред’являла пільгове посвідчення. Також відомо, що розшукувана сестра у 2000-х роках займалась ремонтами квартир, її рекомендували як гарну фахівчиню. Знайомі навіть розповідали, що їздили додому до жінки, як дві краплі води схожої на Ларису, нібито вона мешкає на 17-му кварталі. Проте, це було дуже давно, і люди не запам’ятали ні імені, ні адреси, ні телефону.
- Чому ж я припинила пошуки? Думала, що раз мене не шукають, то і мені не слід нікого турбувати. Але, як відомо, близнюки до кінця життя пов'язані одне з одним за станом здоров'я. Може, я зможу нам обом допомогти? - не втрачає надію криворожанка.
Якщо ви бачили у місті жінку, схожу на Ларису, телефонуйте +380965375977 (Viber, Telegram, WhatsApp).

Метки: Кривой Рог, помощь, Сестры-близнецы