Серед затриманих коригувальників обстрілів Дніпра – співробітник великої IT-компанії

Сьогодні, 20 січня 2023 року, Служба безпеки України повідомила про затримання сімох учасників великої агентурної мережі ГРУ росії, які коригували ракетні обстріли Дніпра та збирали інформацію про об’єкти енергетики та розташування сил ППО.

Як повідомив сайт AIN.UA, один із затриманих — айтішник, співробітник однієї з великих українських IT-компаній.

Після появи цієї інформації компанія SoftServe, про співробітника якої йшлася мова, надала офіційний коментар.

AIN.UA опублікувало його повністю:

-Ми шоковані звісткою про те, що один зі співробітників компанії затриманий СБУ за підозрою у співпраці з росією. У нас велика команда в Дніпрі, яка налічує близько 800 ІТ-фахівців. Ми боляче переживаємо трагедію, що трапилась 14 січня і яка торкнулась кількох наших колег безпосередньо…

 

За час війни ми проактивно працювали, допомагаючи нашим фахівцям в Україні, продовжуючи створювати нові робочі місця та підтримувати країну. Але на жаль, ми не змогли проконтролювати і перевірити абсолютно все. Як тільки ми дізнались про цей випадок, ухвалили рішення про розірвання контракту з працівником. Його корпоративні акаунти вже заблоковані. Висунуті звинувачення і підозра у діях проти інтересів держави у військовий час не залишають простору для компромісів, — Олена Корсун, керівниця дніпровського центру розробки SoftServe.