Сегодня юбилей у заведующего отделением областного центра кардиологии

Днепряне в Соцсети размещают поздравления заведующему эндоскопическим отделением Днепропетровского областного клинического центра кардиологии и кардиохирургии Алексею Цаберябому по случаю его юбилея.

???????????????????????

- Ми, навіть, не уявляємо своєї роботи з іншим завідуючим відділенням. Завдяки Олексію Олексійовичу у нас - дружний, працьовитий колектив. Справжній колектив, міцний, без негативних розмов за спиною. Ми завжди відчуваємо себе як вдома. А він для нас – у всьому приклад.

Так говорять колеги про Олексія Олексійовича Цаберябого, завідуючого ендоскопічним відділенням Дніпропетровського обласного клінічного центру кардіології і кардіохірургії, голову обласного осередку відокремленого підрозділу Всеукраїнської громадської організації «Асоціація лікарів – ендоскопістів».

Сьогодні у Олексія Цаберябого – ювілейний День народження. Надзвичайно скромна і порядна людина, він не любить багато розповідати про себе. А ось тим, хто поруч, є багато про що розповісти. Хтось згадує, як Олексій Олексійович підтримав, коли трапилася трагедія у сім’ї, хтось – як завідуючий відділенням мудро вирішив спірну ситуацію під час робочого процесу, або як він разом з усіма прикрашав новорічну ялинку у відділенні, які організував корпоративи на природі. А як непомітно навчає і підтримує у щоденній рутинній роботі, а як же пацієнти його поважають і люблять!

- Наш Олексій Олексійович має рідкісне зараз поєднання простоти серця, доброти і серйозності, господаря, лідера, наставника і друга. Мало зараз таких керівників, дійсно, людей з великої літери, які ніколи не підведуть, будуть завжди поруч, підскажуть і допоможуть. Він – рідний, - підсумовує лікар – ендоскопіст відділення Наталія Юріївна Роніна.

Тут дуже цінують ту дружню атмосферу, яка існує в колективі, і свого мудрого керівника.

Заслуженним авторитетом користується Олексій Цаберябий і у київських колег.

мед

- З Олексієм Олексієвичем завжди приємно працювати, - розповідає Президент Всеукраїнської Асоціації лікарів - ендоскопістів, заслужений лікар України, доктор медичних наук, старший науковий співробітник, завідувач відділенням ендоскопічної діагностики та малоінвазивної хірургії Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги, головний науковий співробітник Українського науково - практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Нікішаєв.

Олексій Цаберябий - справжній професіонал, чудовий організатор, мудрий керівник, талановитий лікар. На таких спеціалістах тримається українська ендоскопія. Тож від імені нашої Асоціації вітаю Олексія Олексійовича, бажаю міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя і добра. Нехай кожен день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.

Шановний Олексіє Олексійовичу, сьогодні для Вас прозвучить багато теплих слів. Ваше життя - це яскравий приклад того, як треба любити свою роботу і поважати людей.

З днем народження, Лікарю! Міцного Вам здоров’я, здійснення усіх життєвих планів, надій і мрій! Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт!