Сегодня юбилей отмечает ректор НТУ «Днепровская политехника»

23 октября отмечает 80-летие академик НАН Украины, профессор, доктор технических наук, ректор Национального технического университета «Днепровская политехника», заслуженный деятель науки и техники Украины, дважды лауреат Государственной премии Украины в области науки и техники, лауреат премии им. А. Лебедева НАН Украины Геннадий Григорьевич Пивняк.

Пивняк
О многочисленных заслугах юбиляра подробно рассказывается на сайте вуза.
- Він людина небайдужа, по-батьківськи любить студентів, уважний до колег і надзвичайно відповідальний, - отмечается, в частности, на сайте. - Геннадій Григорович має 129 свідоцтв на винаходи та патенти з проблем електроенергетики, автор трьох наукових відкриттів. Автор і співавтор понад 500 наукових статей, майже 100 підручників, посібників і монографій у визнаних вітчизняних та зарубіжних виданнях з високим індексом цитування.
Наукова громадськість, колеги і учні від усього серця вітають Геннадія Григоровича з ювілеєм, бажають йому здоров'я, нових творчих успіхів, невичерпної енергії, здійснення всіх задумів і творчих планів для розвитку вітчизняної науки й освіти, зміцнення і процвітання України!

Метки: Геннадий Григорьевич Пивняк, ректор НТУ, юбилей