Сегодня юбилей отмечает легендарный днепровский спортсмен и тренер

14 февраля юбилейный день рождения отмечает неоднократный рекордсмен и чемпион страны по пожарно-прикладному спорту Юрий Тимошенко. Об этом на своей фб-странице сообщает начальник ГУ ГСЧС в Днепропетровской области Андрей Кульбач 

юби

«Від колективу Служби порятунку та себе особисто маю честь привітати з Ювілеєм Тимошенко Юрія Григоровича! Він став знаковою постаттю для Служби порятунку Дніпропетровщини та всієї держави.

Тимошенко Юрій Григорович – заслужений тренер України, майстер спорту СРСР з пожежно-прикладного спорту, суддя міжнародної категорії. Багаторазовий рекордсмен, чемпіон та призер чемпіонатів країни та міжнародних змагань з пожежно-прикладного спорту. Юрій Григорович більше 55 років присвятив розвитку пожежно-прикладого спорту в різних епостасях – спортсмен, тренер та лікар національних збірних різного рівня.

Завдяки своїм високим моральним якостям, відповідальності, порядності, вимогливості та взаєморозуміння він вніс вагомий внесок у розвиток і популяризацію пожежно-прикладного спорту в Україні та за її межами.

Близько 25-ти років Юрій Григорович входить до складу головної суддівської колегії міжнародних та всеукраїнських змагань з пожежно-прикладного спорту, неодноразово був тренером збірної команди України. На протязі 20-ти років був тренером збірної команди області.

Досягнення Ювіляра можна перелічувати нескінченно, але головне, від кожного рятувальника хочемо подякувати Юрію Григоровичу за людяність, наполегливість, завзяття, почуття гумору та інші риси, які багато років надихають рятувальників та роблять його Людиною з великої літери.

Шановний Юрію Григоровичу, щиро зичемо Вам здоров'я, невичерпної енергії, нових досягнення та здійснення усього бажаного та заповітного для Вас! Пишаємося, що маємо честь знати Вас та працювати разом!», - отмечается в сообщении.

Метки: Юрий Тимошенко