Сегодня в зоне ООС погиб молодой боец из Павлограда

Сегодня утром в зоне проведения операции Объединенных Сил, выполняя свой воинский долг, погиб 31-летний павлоградец Евгений Николаевич Сафонов. Он служил в противотанковом артиллерийском взводе противотанковой артиллерийской батареи противотанкового артиллерийского дивизиона 93 отдельной механизированной бригады. В группе «Обласна суспільно-політична газета "ТН-Экспресс" м. Павлоград» об этом сообщается следующее.

погибший
-Як нам стало відомо із власних джерел, Євген їхав у автівці разом зі своїми товаришами по службі. В машину в околицях Луганської області потрапила ворожа ПТКР (протитанкова керована ракета), в результаті вона вибухнула. Інші хлопці важко поранені та зараз їм надають медичну допомогу та оперують. Серед них є ще один павлоградець, який зараз знаходиться у важкому стані.

Сафонов Євген народився 25 листопада 1988 року у Павлограді, навчався в школі № 8, в 2007 році отримав спеціальність електрогазозварювальника в Павлоградському Західно-донбаському професійному ліцеї, працював на павлоградських підприємствах, останнім часом- на шахті «Тернівська». Був призваний на військову службу за контрактом 30 січня 2019 року.

На смерть бойца отреагировал мэр Павлограда Анатолий Вершина.
-Вже досить довго ми не отримували сумних звісток про павлоградців зі сходу нашої країни. Але війна триває і, нажаль, сьогодні ми отримали звістку про загибель нашого земляка - Сафонова Євгена Миколайовича. Він загинув, виконуючи свій військовий обов'язок. Висловлюю співчуття рідним загиблого бійця та всій павлоградській громаді, оскільки ми втратили ще одного героя, - сказал Вершина.

Метки: зона ООС, погибший боец, светлая память