Сегодня в Днепре задержаны двое мужчин «выбивавших» у жителей несуществующие долги (ВИДЕО)

За вымогательство денег у жителей Днепропетровской области полицейские с участием спецназа КОРД задержали двух членов преступной группировки. Угрожая физической расправой и уничтожением имущества, мужчины под надуманным предлогом, якобы для погашения несуществующего долга, требовали у людей деньги. Полиция Днепропетровской области об этом задержании сообщает следующее.

-13 листопада зловмисники затягнули в автомобіль жителя Петропавлівського району, приставили пістолет та наказали віддати їм 50 тис. гривень. Коли чоловік повідомив, що не має такої суми, запропонували взяти кредит у банку. Побоюючись фізичної розправи, потерпілий погодився, після чого його привезли до одного з банків у м. Дніпро.

В ході розслідування поліцейські управління кримінальної поліції, слідчого управління та під процесуальним керівництвом прокуратури Дніпропетровської області встановили, що до вимагання грошей причетні двоє жителів м. Першотравенська 25 та 32 років. Членів злочинної групи затримали сьогодні, 4 грудня, в ході спецоперації на вул. Воскресенській м. Дніпро в момент передачі їм 25 тис. гривень.

Наразі чоловіки затримані в поряду ст. 208 КПК України. Вирішується питання про обрання їм міри запобіжного заходу. Фігурантам загрожує кримінальна відповідальність за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України (вимагання), що передбачає від 3-х до 7 років позбавлення волі. Поліція встановлює інших членів угрупування та також людей, які постраждали від їх дій. Слідчі дії тривають.

Метки: преступная группировка