Сегодня в Днепре чествовали Вячеслава Чорновола

Актив Днепровского общества политических узников и репрессированных собрался у памятного знака Вячеславу Чорноволу, чтобы добрым словом вспомнить его бескомпромиссный и страдальческий путь борьбы с тоталитарным коммунистическим режимом, и его непомерный вклад в становление и развитие восстановленной Украинского государства и развитие ее демократического устройства. Об этом сообщил в Соцсети председатель Днепровского общества политзаключенных и репрессированных и Региональной комиссии по реабилитации Иван Дремлюга.

чер

Він був незламним борцем, блискучим оратором, талановитим публіцистом і лідером найбільшої проукраїнської політичної сили. Його твори видані в 10 томах. Ось декілька цитат з публікацій Вячеслава Чорновола. Читаймо, думаймо, цінуймо своїх провідників, яких не часто Бог нам шле.
«І парламенти, і прем'єри, і президенти приходять і відходять, залишається тільки свята справа нашого історичного відродження, справа демократії та державної незалежности. Відданість їй не на словах, а на ділі - єдиний критерій ставлення і до політики, і до політиків».
«Не можна в політичній боротьбі переступати етичні норми, є межа, переступивши яку політик самоспалюється. А комусь-таки суджено дійти до мети».
«…я ніколи не повірю в чесно зароблені гроші, які сьогодні так щедро витрачаються на виборчу кампанію. Як ніколи не повірю, що злодії можуть бути патріотами».

чер_2 чер_3

 

 

 

Метки: Вячеслав Чорновол