Сегодня отмечает День рождения директор известной «молодежной» библиотеки Днепра

8 апреля отмечает День рождения директор Днепропетровской областной библиотеки для молодежи имени Михаила Светлова Ольга Матюхина.

С юбилеем именинницу поздравляет дружный коллектив и многие днепряне.

171382897_1625623207634839_8799085527482153115_n

- Сьогодні, 8 квітня, День народження директорки Дніпропетровської обласної бібліотеки для молоді ім. М. Свєтлова Ольги Леонідівни Матюхіної.
Колектив бібліотеки вітає Ольгу Леонідівну та висловлює повагу за багаторічну діяльність, спрямовану на підвищення іміджу закладу, вміння визначати перспективу, цілеспрямованість і наполегливість у досягненні поставлених цілей. Вона справжній професіонал-подвижник бібліотечної справи. Інноватика, творчий підхід – головні вектори її професійної діяльності.
У цей святковий день, від щирого серця бажаємо ювілярці міцного здоров’я, благополуччя, творчого натхнення, визнання від колег, усіляких життєвих гараздів і прихильності долі! Нехай і надалі буде плідною її праця. Хай кожен новий день буде щедрим на успіхи та перемоги, багатим на радісні звістки, приємні події і благородні справи! – желают коллеги на фейсбук-странице Дніпропетровська обласна бібліотека для молоді ім. М. Свєтлова.

Метки: день рождения, Ольга Матюхина.