Сегодня отмечает 100-летний юбилей трудолюбивая жительница Днепропетровщины Мария Луценко

8 августа отмечает свой 100-летний юбилей жительница Семеновки Мария Луценко. Здесь она родилась и прожила на родной земле 100 лет. Было много тяжелых испытаний: молодым умер сын Володя, военные годы и голод, самостоятельно строила дом. Но не теряла веры в лучшее.

117330090_2773634042960872_2039344725786251976_n

Наверное, одним из секретов долголетия Марии Сергеевны является любовь к труду и жизненный оптимизм. Она никогда не сидела, сложа руки, с 14 лет добросовестно работала в родном колхозе, не раз награждалась грамотами и благодарностями, имеет медаль «Ветеран труда». Даже сейчас она сама наводит порядок в своем доме, хотя, бывает, подводит здоровье.

- 100 ЛІТ, ДАРОВАНІ БОГОМ. Марія Сергіївна сама виховала доньку Любу та сина Володимира, радують бабусю онуки Іра та Ігор, четверо правнуків і праправнук. Поважають бабусю Марію односельці. І хоч ця незвичайна жінка живе і обслуговує себе сама, та сусіди їй допомагають. Саме з ними вона ділиться спогадами життя.
Бабуся Марія — рання пташка, встає разом із сонечком. І бур’янець в городі та садочку прополе, і подвір’ячко підмете, і абрикосам дасть лад. Як острівець, біліє у зеленій картопельці її хустина. А буває, що її не видно. Тож спішать тоді сусіди до старенької, щоб дізнатися, що ж сталося. Бо ж буває, що впаде ненароком, чи з горища або підвалу не може вибратися сама. Добрі люди допомагають. А Сергіївна спішить віддячити — кому динькою, кому кавунчиком, бурячком чи кабачком.
А як радіє вона приїзду рідних людей — доньці, онукам, правнукам. Стільки разів вони кликали маму і бабусю у місто. Та не хоче жінка покидати свою оселю. Життєрадісна, привітна, важко повірити, що за її плечима вже ціла сотня прожитих літ.
Уся Семенівська сільська громада бажає Марії Сершіївні у прекрасний 100-річний ювілей відмінно себе почувати, кожен день зустрічати з посмішкою і надією, гріти своє серце щастям та любов’ю рідних, - пишет Газета "Нові рубежі" - Криничанський район. 

Поздравляем Марию Сергеевну с юбилеем! Желаем крепкого здоровья, сил, энергии, радостно проживать каждый новый день!

Метки: 100-летний юбилей