Держитесь, парни! В Зону отчуждения отправилась очередная группа спасателей Днепропетровщины

23 апреля состоялась частичная ротация личного состава сводного отряда Главного управления ГСЧС Украины в Днепропетровской области, привлеченного к тушению лесного пожара в Киевской области на территории Чернобыльской зоны. Также, уже вернулась одна из групп пожарных, которая находилась на ликвидации масштабных ЧП.
Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.
«Станом на 7 год. 23 квітня у Зоні відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення підрозділами ДСНС надається допомога у гасінні пожеж на території Луб’янського, Паришівського, Дитятківського та Денисовицькоголісництв. Основні зусилля спрямовані на локалізацію 3 осередків (с. Розсоха, с. Крива Гора та с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та торф’янику в осередках пройдених вогнем. Для облаштування протипожежних розривів залучено важку інженерну техніку ДСНС та додатково 7 шляхопрокладачів Збройних Сил України. Інженерною технікою створено 800 км мінералізованих смуг.
До гасіння залучено 1 тис. 164 чоловіка та 286 одиниць техніки, з них від ДСНС 1 тис. 32 чоловіка особового складу та 239 одиниця техніки, у тому числі 3 вертольоти та 2 літаки, якими 22 квітня здійснено 170 скидів – 376 т води.
Радіаційний фон по м. Києву та Київській області у межах норми та не перевищує природних фонових значень (м. Київ – 0,011 мР/год., Київська область – 0,012 мР/год. при допустимому фоні 0,05 мР/год., м. Чорнобиль – 0,021 мР/год., на КДП Дитятки 0,02 мР/год. при контрольно допустимому рівні до 0,055 мР/год.)», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали о том, что в Днепре встретили группу спасателей из Чернобыльской зоны.

мчс мчс-2 мчс-3 мчс-5 мчс-66

Метки: лесной пожар, чернобыльская зона