Субота, 25 травня 2024 року

Сегодня годовщина смерти гениального актера Днепра Жана Мельникова

2 мая Днепр вспоминает великого актера и гениального режиссера – народного артиста Украины, главного режиссера театра драмы и комедии, почетного гражданина нашего города Жана Мельникова.

 

Год назад, 2 мая, в светлый праздник Воскресения Христова, на 85-м году жизни Жан Александрович покинул этот мир, оставив потомкам богатое культурное наследие.

Именно Жан Мельников поставил в театре известную трагикомедию "Мир дому твоему" (по мотивам повести Шолом-Алейхема), где гениально исполнил главную роль молочника Тевье.

1

Жан Мельников более 60-ти лет своей жизни посвятил театру, сыграв около 150 ролей в спектаклях классического и современного репертуара.

4
Сегодня гениального деятеля театра вспоминают коллеги, друзья, благодарные зрители и весь театральный Днепр.

2

-Можливо ви не знали його особисто, але його творчість торкнулася кожного з вас.
Як актор Жан Олександрович відчував своїх героїв і створював неповторні, живі образи. Ми з теплом згадуємо, як він допомагав молодим і недосвідченим акторам, зіграти складні ролі. Допомагав як вчитель, допомагав як майстер, допомагав як друг.
Усі події в Україні знаходили своє відображення в мистецтві Жана Мельникова. Його режисерські роботи завжди були актуальні і навіть пророчі. Працюючи над п’єсою Вільяма Шекспіра «Король Лір», ще в далекому 2002 році, Жан Олександрович намагався донести до глядачів важливість єдності нашої країни. Сьогодні ця ідея актуальна як ніколи.
Як казав сам митець:
«Театр має високу місію – не повчати, а направляти акценти, змушувати глядачів думати і співпереживати»
Нам не вистачає Жана Олександровича Мельникова, однак, ми пам’ятаємо і любимо його, - скорбят коллеги на фейсбук-странице «Дніпровський академічний театр драми та комедії». 

Светлая память гениальному Жану Мельникову.

3

 

Метки: Жан Мельников

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.