Сегодня день рождения известного павлоградского педагога-биолога

3 января день рождения Виктора Петрушенко - замечательного педагога, которого любили и уважали юные натуралисты разных поколений. Виктор работал руководителем кружка в Павлоградском районном эколого-натуралистическом центре, возглавлял эколого-краеведческий музей. К сожалению, осенью прошлого года Виктора Петрушенко не стало.
О коллеге напомнила на своей фб-странице заместитель директора областного экоцентра Инна Майборода

пм

«З Віктором Петрушенко я познайомилася по роботі на початку двохтисячних. На той час він працював керівником гуртка в Павлоградському районному еколого-натуралістичному центрі, вів еколого-туристичний гурток, водив своїх вихованців в походи ріднокраєм, подорожував разом з ним в Крим, на Хортицю.

Декілька років поспіль ми зустрічалися на обласних масових заходах для дітей та молоді та методичних заходах для педагогів, які проводилися на базі нашого екологічного центру. Тоді я ще не знала, що він був досвідченим туристом, прекрасно знався на тонкощах туристичної справи і на місцевих природних багатствах.

…Його поховали восени на сільському кладовищі. Ми, друзі, теж встигли востаннє проститися з ним перед його відходом у вічність. Закрилася книга його короткого земного життя, але по собі він лишив те, що лишають всі світлі люди - добру довгу пам’ять…», - отмечается в сообщении.
п_2 п_3 п_4 п_6 п_55 пт

Метки: Виктор Петрушенко