СБУ викрила на Дніпропетровщині чергових колаборантів-агітаторів

У Кривому Розі Служба безпеки України викрила працівницю одного з медичних закладів, яка проводила антиукраїнську агітацію.

 

колаб2

За повідомленням СБУ, вона мала акаунт в забороненій соціальній мережі і регулярно публіковала там пости та коментарі, в яких підтримувала дії путінського режиму, ведення бойових дій проти українського народу та окупацію окремих територій нашої держави. Постійне спілкування з родичами із росії розпалювало ще більшу ненависть до української влади.

 

колаб1

Також у Павлограді виявили колишнього шахтаря, який активно проводив антиукраїнську пропаганду у соціальній мережі. Основною тематикою його постів було виправдовування дій російської армії, прославлення кривавого диктатора і підтримка знищення орками української державності.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони, які вони використовували у протиправній діяльності.

 

колаб5

 

 

Цим двом прихильникам «руського миру» повідомлено про підозру за колабораційну діяльність за ст. 111-1 Кримінального кодексу України.

Метки: колаборанти, СБУ