СБУ нейтрализовала информационного диверсанта, разгоняющего панику

В Днепре СБУ пресекла деятельность интернет-агитатора, который публиковал в соцсетях ложную информацию о распространении COVID-19 в Украине. А также призывал к нарушению конституционного строя и территориальной целостности Украины
Спецслужба подозревает, что соответствующие задачи поступали ему от «куратора» из Российской Федерации.
Об этом сообщает Управление СБУ в Днепропетровской области.
«СБУ виявила 38 поширювачів фейків про COVID-19 – декілька з них отримували завдання із РФ

Служба безпеки України продовжує викривати розповсюджувачів фейків про коронавірус. Починаючи з минулого тижня виявлено 38 осіб. Співробітники СБУ передали Нацполіції всю інформацію для застосування до них заходів адміністративного впливу.
Між тим декілька осіб порушили серйозні статті Кримінального кодексу України. Зокрема, сьогодні у Дніпрі СБУ припинила діяльність інтернет-агітатора, який за завданням російської сторони публікував у соцмережах неправдиву інформацію про поширення COVID-19 в Україні.
Закликав він і до порушення конституційного ладу та територіальної цілісності України, відповідні завдання надходили українцю від «куратора» з Російської Федерації.
Для нагнітання паніки у суспільстві мешканець Дніпра мав робити фото та відео з порожніми полицями в магазинах, черг до аптек, фіксувати роботу спецтехніки та правоохоронців. У подальшому замовники планували використовувати матеріали для підготовки неправдивих новин.
До речі, серед фейків, які поширював пропагандист, виявлено і відео про те, що в міському транспорті сталася бійка, оскільки один з пасажирів нібито кашляв та мав ознаки коронавірусу. Учора Служба безпеки України спростувала його, як недостовірний.
Під час обшуку за місцем проживання фігуранта правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої, які підтверджують протиправну діяльність».- отмечается в сообщении.

шу
Ранее мы писали  о том, что в Соцсетях ширятся фейки о мошенниках, якобы ведущих борьбу с коронавирусом.

Метки: коронавирус, ложная информация