СБУ укрепляют кадрами из Днепра

21 мая состоялось официальное представление нового руководителя Центра специальных операций "А" Службы безопасности Украины Сергея Дусика. Глава СБУ Иван Баканов вручил ему служебное удостоверение и поздравил с назначением. В группе «Управління СБ України у Дніпропетровській області» в Фейсбук сообщается следующее.

вручают

-Бажаю успіхів, але при цьому наголошую – у Вас тепер дуже відповідальна посада. Адже Ви повинні завжди бути напоготові, аби захистити країну в будь-який момент, - зазначив Іван Баканов.
На переконання Голови СБУ, дуже важливо, щоб новий керівник Центру спеціальних операцій "А" підтримував у колективі атмосферу поваги, взаємодії й патріотизму. Також він повинен своєчасно реагувати на потреби особового складу, аби співробітники Центру могли максимально сконцентруватися на виконанні своїх завдань.
Сергій Дусик подякував за привітання та пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб діяльність ввіреного йому підрозділу була ще більш ефективною та корисною для держави.
Нагадаємо, що Президент України призначив Сергія Дусика на посаду керівника Центру спеціальних операцій "А" своїм указом від 19 травня 2020 року. Раніше Сергій Дусик очолював відділ Центру спеціальних операцій "А" в Дніпропетровській області.

корка

Метки: Новый руководитель, СБУ, Сергей Дусик