СБУ поймала экс-зампреда райгосадминистрации на махинациях с землей

Служба безопасности Украины разоблачила бывшего первого заместителя руководителя одной из районных государственных администраций Днепропетровской области, причастного к злоупотреблениям при решении земельных вопросов.

Об этом сообщает Управління СБ України у Дніпропетровській області.

сбу

«За попередніми даними досудового розслідування, посадовець налагодив механізм одержання неправомірної вигоди, використовуючи службове становище. За різні суми винагороди чиновник «гарантував» підприємцям безперешкодний розгляд і погодження документації на право користування, отримання в оренду або зміну цільового призначення земельних ділянок.

Оперативники спецслужби задокументували факт спроби фігуранта одержати 4 тисячі американських доларів від представника місцевої комерційної структури. За вказану суму посадовець обіцяв підприємцю сприяння у наданні дозволу на зміну цільового призначення 3 земельних ділянок загальною площею 6 гектарів для встановлення сонячних електростанцій.

У ході обшуків на робочому місці та у помешканні посадовця правоохоронці виявили документи та комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

Під час слідчих дій також встановлено, що держслужбовець «забув» відобразити у декларації про майновий стан відомості про наявні у його користуванні транспортні засоби і нерухомість на суму майже 2 мільйони гривень, що підтверджено висновками відповідних експертиз.

Наразі у межах кримінального провадження посадовцю повідомлено про підозру за ст. 369-2 (зловживання впливом) та ст. 366-1 (декларування недостовірної інформації) Кримінального кодексу України.

Викриття незаконної діяльності проводилось під процесуальним керівництвом Павлоградської місцевої прокуратури Дніпропетровської області», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали   в Днепре на крупной взятке задержан прокурор.

Метки: земельные вопросы, СБУ