СБУ просит жителей Днепропетровщины не запускать беспилотники

Управление СБУ в Днепропетровской области и все силовые органы региона ужесточили защиту объектов критической инфраструктуры и общественного порядка, направлены действия на недопущение диверсий.

Силовики призывают жителей области не запускать сейчас в небо квадракоптеры, дроны и беспилотные летательные аппараты, поскольку к ним будет применена военная техника.

Об этом сообщает пресс-служба СБУ:

-Звертаємося до мешканців Дніпропетровщини, зберігайте спокій! Чітко слідуйте інструкціям військових та місцевої влади і не піддавайтесь ворожій дезінформації.
Ситуація, в якій знаходиться наша Батьківщина, вимагає від усіх нас єдності, спокою та рішучості. Всі органи державної влади, органи силового блоку, співробітники СБУ, бійці Центру спеціальних операцій «А» разом зі Збройними силами працюють на максимумі для найбільш ефективного захисту нашої країни та вашої безпеки.
Управління СБУ у Дніпропетровській області та всі силові органи регіону посилили захист об’єктів критичної інфраструктури та громадського порядку, спрямовані дії на недопущення диверсій, протидії іншим проявам війни.
Іде максимально злагоджена робота для найбільш ефективного захисту нашої країни та безпеки жителів регіону.
Водночас ми закликаємо громадян користуватися лише перевіреною інформацією із офіційних джерел та не поширювати дані про пересування та місця дислокацій українських військових та техніки, місце розгортання блокпостів.
Важливо, не запускати квадракоптери, дрони, безпілотні літальні апарати, оскільки до них буде застосовано військову техніку.

Крім того, просимо інформувати правоохоронців у випадку:

- прибуття чи перебування у регіоні підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;
- появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;
- виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;
- отримання інформації про наміри здійснення диверсійної та терористичної діяльності або інших протиправних дій.

В случае, если вы владеете вышеуказанной информацией, просьба сообщить на «горячую» линию Управления СБУ в Днепропетровской области по телефону: (056) 744-85-19, или на электронный почтовый ящик: usbu_dnp@ssu.gov.ua.

Метки: СБУ