Сбежавших из дому двоих несовершеннолетних детей нашли за 100 км от дома

Несовершеннолетние дети находились сами за сто километров от дома - неравнодушный гражданин сообщил об этом патрульным. На странице Патрульной полиции Днепропетровской области в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

дети

- Вчора ввечері спецлінії 102 зателефонував небайдужий громадянин і повідомив, що на Криворізькому шосе виявив двох неповнолітніх — хлопчика і дівчинку. Він звернувся до них і запитав, де їхні батьки та куди вони прямують. Ті повідомили, що йдуть до Дніпра на вокзал, щоб поїхати додому. Оскільки діти перебували без дорослих, чоловік звернувся до поліції.

Патрульні прибули на місце події. Інформація громадянина підтвердилася. 13-річна дівчинка та 12-річний хлопчик повідомили поліцейським, що проживають у Солонянському районі, в селі Калинівка. Йдуть вони додому. Але повертатися не хочуть. За словами дітей, мати та старший брат постійно пиячать і б'ють їх. Патрульні одразу повідомили про це працівників ювенальної превенції та передали дітей екіпажу групи реагування патрульної поліції Солонянського району.

Друзі, якщо ви бачите, що неповнолітні перебувають без дорослих — не залишайте це без уваги. Обов'язково повідомте про це в поліцію!

Метки: дети