С понедельника в Днепре возобновят работу еще 19 автобусных маршрута

Уже на следующей неделе состоится второй этап восстановления работы транспорта. С понедельника 18 мая работу возобновят еще девятнадцать автобусных маршрутов - №№ 1, 9, 15, 18, 22, 25, 31, 37, 48, 55, 58, 59, 73, 95, 101А, 127, 149, 155 и 156. Со вторника 19 мая работу возобновит автобусный маршрут №5. В группе «Департамент транспорту та інфраструктури» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-Поступове відновлення міських автобусних маршрутів не означає пом’якшень умов перевезення. До проїзду й досі допускаються виключно пасажири, які мають спеціальний квиток, посвідчення особистості та засоби індивідуального захисту (рук та обличчя) у кількості відповідно до кількості сидячих місць у транспортному засобі.

Наступні етапи відновлення маршрутної мережі не доведеться чекати довго. Обов’язково проінформуємо про них на нашій офіційній ФБ-сторінці, телеграм-каналі (@DepTransDMR) та сторінці в Instagram (@dniprotransdep).

До речі, з сьогоднішнього дня спеціальний квиток можна отримати у Ваш смартфон. Для цього необхідно завантажити додаток та зареєструватись згідно інструкції. Подробиці за посиланням - transport.dmr.dp.ua/mobile.html

график

Метки: автобусы, общественный транспорт