С июля в Днепре планируется повышение тарифа на вывоз отходов

В Днепре планируется увеличение стоимости услуг по захоронению твердых и крупногабаритных бытовых отходов, которые не повышались с 2012 года. Поэтому на 2,81 грн (за одного человека) возрастет комплексный тариф на вывоз и утилизацию мусора. Для жителей многоквартирных домов он составит 28,43 грн. с человека в месяц, для частного сектора - 34,23. Главной причиной повышения является подорожание захоронения отходов. Об этом сообщает пресс-служба горсовета со ссылкой на заместителя директора департамента экологической политики Днепровского горсовета Ирину Козлову.

- Вартість послуг із захоронення зростає з 13,08 грн/куб м до 28,34 грн/куб. м. У перерахунку за спеціальною формулою комплексний тариф на сміття для абонентів підвищується усього на згадані 2,81 грн.- отмечается в сообщении.

«Захоронення відходів у місті відбувається на муніципальному полігоні, який відповідає європейським стандартам,. – розповіла Ірина Козлова. - Він обладнаний очисними спорудами, вагами, системою дощового фільтрату тощо. За ці дев’ять років, як не змінювалась вартість на захоронення відходів, зросла ціна на пально-мастильні матеріали, ввели екологічний податок. Зважаючи на це, виникла необхідність у підвищенні відповідного тарифу до економічно-обґрунтованого рівня, щоб і надалі розвивати полігон, зокрема й закуповувати додаткову техніку тощо».

Планується, що новий комплексний тариф на вивезення і утилізацію сміття почне діяти з липня.

отходы

Метки: тариф на вывоз отходов