С 1 сентября на маршрутах Днепра станет больше автобусов и троллейбусов

С 1 сентября восстанавливается полноценная работа до бульвара Славы троллейбусных маршрутов №10 и №12, на которые выедут 5 и 6 машин соответственно. Также уже завтра увеличивают количество подвижного состава на маршрутах. Об этом сообщается в группе «Департамент транспорту та інфраструктури м. Дніпро» в Фейсбуке.

троллейбус

- Майже на всіх напрямках кількість автобусів на лінії буде збільшено на 10-20%, в залежності від потреби, - отмечается в сообщении. - Співробітники департаменту транспорту 1 вересня з самого ранку будуть моніторити потік пасажирів на ключових вузлах та зупинках міста з метою вивчення попиту на маршрути. За результатам моніторингу будуть вноситись оперативні зміни в кількість рухомого складу.

Окрім цього, всі водії ознайомлені з рішенням Дніпровської міської ради №50/54. Воно встановлює безоплатний проїзд школярів в електротранспорті та метрополітені, а в автобусах надають право на 25% знижку, за умови наявності учнівського квитка. Це рішення діє впродовж усього року, незалежно від часу доби, дня тижня та канікул.

Как ранее сообщал наш сайт,  стало известно, когда пойдут троллейбусы по маршруту №12 и в Приднепровск.

Метки: троллейбусные маршруты, электротранспорт