С 1 мая для криворожан проезд в городском транспорте станет бесплатным

Кривой Рог станет первым и пока единственным городом в Украине, где для населения будет введен бесплатный проезд. Антимонопольный комитет Украины дал разрешение о введении в Кривом Роге бесплатного проезда в коммунальном транспорте. Об этом сообщается на официальном вебсайте горсовета.

- Власники Картки криворіжця від 1 травня 2021 р. можуть безкоштовно їздити у трамваях, тролейбусах, комунальних автобусах та швидкісному трамваї, - поясняется в сообщении. - Згідно з Законом № 1812-VIII від 17 січня 2017 «Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті» в Україні запроваджено Електронний квиток - е-квиток.

Щоб захистити жителів Кривого Рогу та щоб кожна криворізька родина могла економити кошти на поїздках комунальним транспортом, міська влада у рамках впровадження е-квитка реалізує пілотний проєкт «Безоплатний проїзд у міському комунальному транспорті для мешканців міста». Криворізький Електронний квиток – це Картка криворіжця.

За вимогою Законів, що прийняла Верховна Рада - «Про міський електричний транспорт», «Про автомобільний транспорт», а також правил користування міським пасажирським транспортом БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ ТІЛЬКИ КАРТКА КРИВОРІЖЦЯ. ОСОБИ, ЩО МАЮТЬ ПРАВО НА ПІЛЬГИ, ОБОВ’ЯЗКОВО МАЮТЬ ОТРИМАТИ КАРТКУ КРИВОРІЖЦЯ, щоб безоплатно користуватися міським комунальним транспортом.

Зазначимо, що перша видача Картки криворіжця – БЕЗКОШТОВНА.

Для пільгових категорій населення до 1 вересня 2021-го діятиме перехідний період. Впродовж цього часу пільговики можуть надавати кондукторові документ, що засвідчує пільгу. Також, їм будуть видавати листівку з роз’ясненням щодо безкоштовного оформлення Картки криворіжця. Від 1 вересня 2021-го — ВИКЛЮЧНО КАРТКА КРИВОРІЖЦЯ ЗАБЕЗПЕЧУВАТИМЕ БЕЗОПЛАТНИЙ ПРОЇЗД І ДЛЯ ПІЛЬГОВИКІВ.

Зазначимо, що Картка криворіжця багатофункціональна. Власники Картки можуть не тільки безкоштовно користуватися громадським транспортом. Уже зараз Картка дає батькам можливість контролювати час перебування дитини у школі. А незабаром через мобільний додаток Картки її власники отримають:

- знижки та можливість онлайн замовлення ліків в комунальних аптеках Кривого Рогу;
- швидке оформлення компенсації з міського бюджету на оплату житлово-комунальних послуг;
- можливість безготівкової оплати харчування школярів;
- доступ до розкладу руху всього міського транспорту в реальному часі.

Таким чином, Картка криворіжця зручна навіть для тих, хто не користується громадським транспортом.
ВСІМ, ХТО ЩЕ НЕ МАЄ КАРТКИ КРИВОРІЖЦЯ, НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ЦЕНТРІВ ОФОРМЛЕННЯ КАРТОК ЗА ТЕЛ.: (0800) 21-32-55, (0564) 62-04-22, або за електронною адресою: www.kpcep.dp.ua.

КАРТА

Метки: Кривой Рог, общественный транспорт, проезд