21 сотрудник ДнепрОГА и облсовета инфицирован коронавирусом, – ДЕНИСЕНКО

21 человек из сотрудников ДнепрОГА и облсовета, включая его председателя Святослава Олейника, заболели коронавирусом, что   подтверждено данными тестирования. По крайней мере, об этом в Фейсбуке сообщил экс-нардеп Андрей Денисенко.

вмрус

-Цю інформацію мені щойно повідомило компетентне джерело із правоохоронних органів і підтвердило інше, із органів державної влади, зазначивши, що наверху прийняте рішення про її нерозповсюдження, начебто з метою запобігти паніці серед населення області.
Вважаю, що в демократичній країні з відповідальною публічною владою подібна інформація не може бути предметом засекречування і має об‘єктивно доноситися до громадян.
Про це говорять приклади розвинутих демократичних країн Заходу і навіть геть недемократичної Росії, де повідомляють про факти зараження навіть вищих державних посадовців.
Адже йдеться про дієздатність влади здійснювати свої функції, її спроможність до боротьби з пандемією та здатність захищати життя і здоров‘я людей.
До того ж, чиновники, які здійснюють публічні функції, навіть за умов обмежень карантину, спілкуються з більшим, ніж пересічні громадяни, колом осіб.
Враховуючи виключний вплив Олійника на голову ОДА Бондаренка, фактично йдеться про те, що область на три тижні лишається у найважчий час без керівництва.
Тому в даній ситуації суспільству потрібна правда, якою б важкою і неприємною вона не була.
Зі свого боку, бажаю всім інфікованим посадовцям обласної влади швидкого одужання.
В жодному випадку не злорадію, хоча ще вчора той же Олійник організував напад на штаб очолюваного мною на Січеславщині Руху опору капітуляції під прикриттям символіки Червоного Хреста і начебто розміщення в Медіапросторі його волонтерського центру по боротьбі з Covid-19.
А сьогодні той же Червоний Хрест відхрестився від цієї аморальної провокації і протиправних дій обласної ради.
Здоров’я Вам, Святославе Васильовичу!
Одужуйте і більше не грішіть...

скрин

Мы позвонили в пресс-службу ДнепрОГА с вопросом, правда ли, что администрацию косит коронавирус. В разговоре с журналистом "ДВ" сотрудники пресс-службы  не подтвердили данную информацию.
Как ранее сообщал наш сайт, у одного из сотрудников Днепропетровской облгосадминистрации официально подтверждена коронавирусная инфекция.

Метки: ДнепрОГА, короновирус