Розыскивающим пропавших жителей Днепропетровщины собакам-спасателям нужна поддержка

Павлоградский поисково-спасательный отряд «Антарес», который входит в «Спілку Самарітян – Кінологів України» (KSBU) профессионально занимается поиском пропавших на Днепропетровщине людей. На счету отряда не одна спасенная жизнь. Наш сайт не раз сообщал о подвигах легендарной собаки-поисковика по кличке Спарки.

спарки

Отряд после отступления морозов возобновил поиск пропавшей в Павлограде Ольги Осауленко - Синьоковой. На странице отряда в Фейсбуке сообщается следующее.

- З міста Київ, по запрошенню загону "Антарєс." приїхав спеціаліст з дуже потужною апаратурою для пошуків под водою, керівник ГО "Спілка Самаритян - Кінологів України" Анатолій Трубчанінов, якому допомогали у ході пошуків поліцейські Павлоградський відділ поліції ГУНП в Дніпропетровській області, волонтери Павлоградський пошуково - рятувальний кінологічний загін "Антарєс.", " ОПОРД" в Павлограде, як завжди, хлопці "Муніципальної Варти", волонтер – водолаз. З командою з трьох міст України (Павлоград - Київ – Харків), було ретельно перевірено 16 кілометрів водойомів.
Це ще + величезний обсяг роботи по зняттю питань по локаціям! Зникла не знайдена. Пошуки тривають!
Ми дуже вдячні усім, хто був з нами у ці дні. Ми, неймовірно вдячні тим, хто допоміг фінансово коштами на рахунок загону, завдяки цьому ми змогли закрити питання по паливу для приїзду чергового спеціаліста.
Для бажаючих допомогти волонтерському загону у придбанні спеціального спорядження для собак, кінологів, та спеціального обладнання для пошукових робіт (дрон, альпініске спорядження та ін.), спеціального одягу та взуття волонтерів - пошуковців, пального для волонтерських особистих автомобілей, яки виїжджають на пошуки та їх ремонту:
Отримувач: ГО ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ПОШУКОВО-РЯТУВАЛЬНИЙ КІНОЛОГІЧНИЙ ЗАГІН «АНТАРЄС.»
Код отримувача: 43330552
Рахунок у форматі згідно стандарту IBAN: UA333052990000026007050528903
Назва Банку: АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
Код Банку (МФО): 305299

спарки_2 спас_2 спас_3

 

 

Метки: помощь, собака-спасатель, Спарки