Розслідувачі Molfar встановили особи росіян, причетних до теракту по багатоповерхівці у Дніпрі

OSINT-спільнота Molfar ідентифікувала всіх осіб, причетних до ракетного удару по багатоповерхівці у Дніпрі. Про це йдеться у статті-розслідуванні на сайті організації.
Це військові 52 гвардійського авіаполку, розташований у Шайковці, а також особи дотичні до них.

63c40159fa7f01693860d0a9_rZnc6tDTQscrqO7bFgS_LNZtV61Cts_12IM2UZX_9dFCnYJAJvNjt2PhMcF01a5kuiZwuMjshw_zlKRZTzS0KOhEotsAYUJS6ap0SC64wDcUVcHJCo9lmhzhatqCqMvV-6JUoIaAkx9oOjNmODP-MYpklkkfXam_FKnnwUSAQELs

-Ми знайшли всіх причетних до ракетного обстрілу осіб, у тому числі тих, хто заправляв літаки та ракети перед пуском. Додатково були ідентифіковані особи, які прямо пов’язані з цим авіаційним полком, але не належать до його складу, - йдеться у повідомленні.
Загалом це 44 особи, від командира полку Тимошина Олега Євгеновича до осіб, які перебували у полку на святкуванні його ювілею та присутніх на спільних фото як імовірні колишні, або резервні військові цього гвардійського полку.
Інформація досить детальна, включаючи данні про дійсних та ймовірних дружин, тещ та тестів та спортивні захоплення дітей.
Особи, які входили до складу екіпажу, який здійснив запуск ракети по Дніпру, не вказані. Поки що.
Molfar – це глобальне OSINT-ком'юніті, що налічує 50 висококваліфікованих аналітиків та понад 200 волонтерів, займаються ідентифікацією військових злочинців, спростуванням російської пропаганди, розслідуванням військових злочинів, збиранням повного архіву подій повномасштабної війни, зведенням переліку недружніх до України суб’єктів.
OSINT - Open source intelligence – разведка по открытым источникам.

Метки: військові злочини, ракетний удар, Росия, терор