Розширення соціальних послуг: мерія Дніпра співпрацюватиме з Благодійним фондом «Карітас Донецьк»

Департамент соціальної політики Дніпровської міської ради уклав меморандум з Благодійним фондом «Карітас Донецьк» у м. Дніпрі. Його мета – реалізації програм та проєктів у сфері соціального захисту населення. Це стосується осіб похилого віку, з інвалідністю, малозабезпечених сімей, учасників ООС/АТО, внутрішньо переміщених осіб тощо.

IMG_0002

«За останні роки соціальна політика у Дніпрі набула якісно нових змін. Серед іншого це стосується і роботи управління, територіального центру, різних закладів соціального захисту дітей, сімей. На цьому не зупиняємося і продовжуємо розвивати, удосконалювати політику соціального захисту мешканців міста, у тому числі спільно з різними громадськими організаціями. Зараз, уклавши відповідний меморандум, наша спільна діяльність на благо дніпрян значно розшириться», – підкреслив заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний.

Зі свого боку Василь Пантелюк, директор благодійної організації «БФ «Карітас Донецьк» у м. Дніпрі зазначив: «Наш благодійний фонд готовий допомагати і усіляко співпрацювати з міською владою Дніпра у реалізації різних соціальних ініціатив заради дніпрян. Бачимо, які за останній час відбулися якісно нові зміни у соціальній сфері міста. Відчувається, що міська влада налаштована і надалі удосконалювати, допомагати тим, хто передусім потребує соціального захисту і підтримки. А ми зі свого боку підтримаємо цей процес, долучивши наявну базу, фахівців, соціальних працівників, які працюють у нашому благодійному фонді».

IMG_0010

Водночас фахівчиня з управління проєктами та програмами БФ «Карітас Донецьк» у м. Дніпрі Любов Пантелюк додала, що фонд має потужну матеріальну базу, професійний колектив, деякі фахівці навчалися у вишах Німеччини: «Наразі активно впроваджуємо різні соціальні проєкти, такі як «Соціальне кафе», «Домашня опіка», працюємо з дітьми, молоддю, людьми похилого віку, родинами, які опинилися у складних життєвих ситуаціях. Тому усіляко готові ділитися досвідом і долучатися до різних соціальних проєктів, співпрацювати з містом у цьому напрямі».

IMG_0016 IMG_0018 IMG_0055

Метки: Благодійний фонд «Карітас Донецьк», Департамент соціальної політики, меморандум