Розбудова інфраструктури та підготовка до опалювального сезону: у ДніпроОДА звітували про зроблене

На Дніпропетровщині розвивають інфраструктуру – будують садочки, басейни та дороги. Регіон готується до опалювального сезону. Про це сповістив заступник голови облдержадміністрації Максим Беспальчук.

ава

«Створюємо в області комфортні умови для виховання та розвитку малечі. У Покрові звели “з нуля” сучасний дитячий садок на 115 місць, – розповів Максим Беспальчук. – Яскравий та затишний дитсадок завершуємо будувати й у Старих Кодаках. Після закінчення робіт туди підуть 80 малюків»

Загалом 2021-го у садочках Дніпропетровщини створили майже 300 місць для дошкільнят.

2

«За програмою Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво” на Дніпропетровщині зводимо “з нуля” два басейни. Один – у Нікополі, інший – у Слобожанському», – додав заступник голови ОДА.

Продовжується ремонт та будівництво доріг області. Вже звели понад 28 км решетилівської траси. Готовий міст через канал Дніпро – Донбас і дворівнева транспортна розв’язка. Підрядники працюють на фінішній ділянці в 29,5 км.

«У розпалі будівництво другої черги об’їзної Дніпра. Зараз зірковий час мостовиків. Неподалік аеропорту зводять важливу штучну споруду – шляхопровід. На об’єкті проводять бетонні роботи, «в’яжуть» арматурний каркас», – сказав Максим Беспальчук.

Дорожники й техніка працюють на всій протяжності траси Дніпро-Павлоград. У самому Павлограді приводять до ладу найдовшу вулицю міста – Дніпровську.

«Не забуваємо і про місцеві автошляхи. Вже фінішував капітальний ремонт дороги Партизанське-Лобойківка. Оновили 6 кілометрів», – зазначив Максим Беспальчук.

5

Збудовану ділянку решетилівської траси «перевірять на міцність» професійні гонщики. 5 спортивних болідів промчать 14 км автошляху. Розгоняться майже до 250 км на годину. Після цього водії поділяться своїми враженнями про якість покриття. Поспостерігати за видовищем можна буде 19 серпня з 12:00 до 14:00. Старт – від дворівневої транспортної розв’язки.

«Дніпропетровщина готується до опалювального сезону. Комунальники виконали вже понад 70% запланованих робіт», – підкреслив заступник очільника ОДА.

Мешканці Дніпропетровщини платитимуть за електроенергію менше, додав він. Уряд знизив тариф для українців Це стосується домогосподарств, які споживають менше 250 кВт-год в місяць. З 1 жовтня вони сплачуватимуть 1 гривню 44 копійки за кВт-год.