Розбудова інфраструктури області, нові ОСББ та боротьба з браконьєрами: публічний звіт Дніпропетровської ОДА

На Дніпропетровщині продовжується «Велике будівництво». У 2021 році в області створили 118 ОСББ. Розпочали підготовку до нового опалювального сезону. Затримали майже 150 порушників нересту. Про це під час публічного звіту розповів заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Максим Беспальчук.

3 ава

«Нові дороги, медичні заклади, спортивні об’єкти. Дніпропетровщина підтримує загальноукраїнський тренд з масштабного оновлення інфраструктури. Будівельні майданчики розгорнуті у різних куточках області», – зазначив Максим Беспальчук.

Заступник голови Дніпропетровської ОДА додав, що в режимі 24/7 зводять Решетилівську магістраль Н-31. Там виходить на фінішну пряму будівництво дворівневої транспортної розв’язки. Шляхопровід вже з’єднали з новозбудованим мостом через канал Дніпро-Донбас. Кипить робота й на Південній об’їзній Дніпра.

4

Над реконструкцією стадіону «Металург» у Кривому Розі працюють майже півтори сотні людей та важка техніка.

Ще один об’єкт у Кривому Розі – стадіон ДЮСШ №3 «Спартак». Його відновлюють для підростаючого покоління міста.

Все це – частина програми Президента України «Велике будівництво».

«У селах та селищах регіону одна за одною «виростають» амбулаторії. Енергоощадні та сучасні. Більшість – із житлом для сімейного лікаря», – звітував Максим Беспальчук.

2

Дніпропетровщина розпочала підготовку до опалювального сезону. Нині формують обласний штаб та затверджують план робіт. Найперше перевірятимуть котельні та прибудинкові системи опалення.

«Цьогоріч в області створили 118 ОСББ. Найбільше – у Кривому Розі. Загалом на Дніпропетровщині вже понад 3,5 тис об’єднань співвласників багатоквартирних будинків», – сказав Максим Беспальчук.

На Дніпропетровщині жорстко контролюють дотримання правил нересту. Вже затримали майже 150 порушників. У браконьєрів вилучили більш ніж півтонни риби та понад 200 незаконних знарядь лову.

3

Метки: «Велике будівництво»