Родителей днепровских дошколят обязали принести в сад индивидуальные термометры

Новый вид борьбы с коронавирусом. Весьма удивило сообщение в родительских чатах садика № 189. Днепра. Об этом сообщается в группе «Освіта Дніпра - соціальна взаємодія, правозахист, обговорення» в Фейсбуке.

градусник

- В чатах размещено такое объявление.
Уважаемые родители!
В связи с необходимостью проводить ежедневно осмотр детей с измерением температуры тела, принесите, пожалуйста, своему ребёнку термометр (подписанный).
Прием детей на улице с 7:30 до 8:15 (на площадке)
Спасибо за понимание, - обнародовала текст просьбы администрации садика журналист Лиза Светлова.

В комментариях у посту некая Викуся Шведак утверждает, что информация не соответствует действительности.

- Я. завідувач КЗО "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 189 комбінованого типу" ДМР, Шведак Вікторія Анатоліївна, дуже пригнічена тим, що дану інформацію, яка не відповідає дійсності, виклала на загальне обговорення в даній групі людина, яка, навіть, не має відношення до нашого закладу. Дійсно, в дошкільному закладі була проведена нарада з приводу необхідності посилити "ранковий фільтр" при прийомі дітей до установи. З метою щоденного моніторингу температури тіла у вихованців, вихователям було запропоновано завести відповідну документацію. Градусників виміру температури тіла в дошкільному закладі достатньо для всіх вихованців. Шановні батьки, у разі виникнення будь-яких питань з будь-якого приводу, велике прохання звертатись безпосередньо до керівника закладу. Без сумніву, разом з Вами ми в змозі вирішити будь-яку проблему на корить всіх вихованців закладу взагалі та кожної крнкретної дитини окремо, - написала Викуся. 

Метки: дети, дошкольные учреждения, коронавирус, термометр