Роботи з реконструкції скверу на проспекті Слобожанському у Дніпрі виконано на 70 %

23 червня заступник міського голови Михайло Лисенко провів інспекцію робіт реконструкції скверу, що на проспекті Слобожанському, 65–67. Запит на благоустрій саме цієї території надійшов від мешканців району, які подали проєкт на реалізацію до Бюджету участі. Однак міська влада вирішила провести реконструкцію скверу на більш високому рівні. Наразі тут виконано вже 70 % від загального обсягу робіт.

DSC00219

«Це буде сучасний сквер. За рішенням міського голови подібні локації будуватимуться в усіх районах міста. Згідно з проєктом тут передбачено розміщення гральних зон та зон для відпочинку, створення дитячих майданчиків, великі пісочниці, ділянки для вигулювання собак, амфітеатр та велика кількість зелених насаджень. Реконструкція у розпалі, вже взялися до встановлення модульного туалету. Проєкт також передбачає легкодоступність до скверу, тобто з усіх боків тут є пониження, достатньо широкі алеї. Усе робиться так, щоб містянам було комфортно тут перебувати. Щодо озеленення, то у сквері висаджують уже дорослі дерева: це платани, сакури, клени. Згодом розстелять близько 10 тисяч кв. м газону. Подібні роботи вже наступного тижня розпочнуться на житловому масиві Парус, а у сквері Усачова вже готуються до будівництва сучасного скейт-парку», – сказав заступник міського голови, директор департаменту благоустрою та інфраструктури ДМР Михайло Лисенко.

DSC00209

Також він додав, що відкриття скверу заплановане до Дня міста.

Зі свого боку більш детально про хід робіт розповів генеральний директор компанії-підрядника Сергій Гавриленко: «Загальна площа скверу – 1,9 га. Вона має дві частини. На більшій – вже прокладені мережі поливу, електрика, всі комунікації, вимощуються алеї, також висаджено понад 120 дерев різних порід. На малій частині завершують бетонування та улаштовують гранітний камінь. Роботи ведуться згідно з планом та за проєктом».

DSC00214

Разом із реконструкцією скверу привести до ладу вирішено й фасади прилеглих будинків 65 та 67, що на проспекті Слобожанському.

«Аби на фоні нового гарного скверу не виділялися старі фасади прилеглих будинків, міська рада вирішила першочергового їх відремонтувати. Роботи планують розпочати наприкінці червня, фінішуємо разом із завершенням реконструкції скверу – до Дня міста», – сказав представник департаменту житлового господарства ДМР Єгор Худяков.

Фасад 1

Метки: проспект Слобожанский, реконструкція скверу