Неділя, 14 липня 2024 року

Рівень задоволеності роботою міської влади та мера стабільно високий, – секретар Дніпровської міської ради

У грудні на замовлення Дніпровської міської ради було проведено чергове соціологічне дослідження, яке виявило позитивну динаміку в оцінюванні іміджу міської влади. Як зазначив секретар Дніпровської міської ради, влада постійно відстежує ставлення жителів Дніпра до різних сфер життєдіяльності міста, адже їхня думка важлива при ухваленні управлінських рішень.

За даними, які озвучив секретар Олександр Санжара, результати 2021 року найвищі за весь період діяльності. Відбувається стабільне зростання кількості тих, хто вважає, що міська влада покращує імідж міста: якщо у 2016-2017 роках таких було близько чверті населення Дніпра, то у 2021-му цю тезу підтримала вже майже половина.
Також за 5 років удвічі збільшилась кількість тих, хто вважає, що міська влада діє прозоро і відкрито, сприяє притіканню інвестицій; на 50 % – тих, хто вважає, що у своїй діяльності міська влада орієнтується на потреби жителів.

«Високі рейтинги прозорості та відкритості – наслідок довгої та системної роботи міської влади. Один з прикладів цієї роботи – портал «Відкриті дані», де є повна інформація про витрачання бюджетних коштів, діяльність комунальних підприємств, фінансування усіх виконавчих органів тощо. Це велика кількість інформації, яку можна отримати без додаткових звернень до міської ради. За рівнем наповнюваності цього порталу Дніпро – третій в країні. Попереду нас лише Вінниця та Харків, але ми працюємо над тим, щоб стати першими. Крім того, у тестовому режимі запрацював оновлений сайт міської ради: він став набагато зручнішим. Також триває процес додавання різних віджетів «ProZorro» на сайт, аби можна було бачити, що продає та купує міська рада», – зазначив секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

На сайті є і окремий розділ, присвячений депутатській діяльності. Там виборці можуть ознайомитися з інформацією про кожного з 64 депутатів Дніпровської міської ради: скільки він разів приходив на сесії, скільки разів брав участь у комісіях, як голосував за ті чи інші рішення. Як і багато інших засідань дорадчих органів міськради, депутатські комісії проходять онлайн, тож кожен мешканець має змогу поставити свої питання та побачити роботу комісій не виходячи з дому.

«Місто змінюється на краще: нові сквери, зони відпочинку, зелені локації, пішохідні вулиці, транспорт, відремонтовані амбулаторії – це не повний перелік того, що відбувається нині у місті. Саме тому сьогодні ми спостерігаємо найвищий за останні роки рівень задоволеності життям у місті та підтримки міської влади, зокрема міського голови Бориса Філатова», – зазначив Олександр Санжара.
За даними опитування громадської думки, близько половини дніпрян задоволені життям у місті. За п’ять останніх років цей показник стабільно зростає. Так у порівнянні із 2017 роком, частка тих, хто повністю або радше задоволений життям у місті, збільшилась на 8 %. Негатив, навпаки, суттєво скоротився – з 34 % до 21 % (у 2021 році).
Водночас 67 % містян задоволені діяльністю мера Бориса Філатова. Це на 20 % більше, ніж на початку першої каденції – у 2016 році. Щодо оцінювання діяльності міської влади у певних сферах, то, наприклад, благоустроєм задоволені близько 77 % опитаних містян, так само велика підтримка у сфері транспорту – там кількість задоволених перевищує втричі кількість незадоволених.
«Звичайно, є й проблемні сфери, на які потрібно звертати увагу: медицина, освіта, екологія. Міська влада працює над виправленням ситуації. Тож на фінансування гуманітарної сфери наступного року виділено на 800 млн грн більше, ніж цьогоріч», – додав секретар Дніпровської міської ради.

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июль 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.