Рейди тривають: у Дніпрі «Муніципальна варта» перевіряє заклади на дотримання правил торгівлі

У Дніпрі співробітники комунального підприємства «Муніципальна варта» під час чергового рейду виявили заклад торгівлі, де продавали безакцизні сигарети та алкоголь. Він розташований на автовокзалі.

IMG_0808

«Цей заклад ми виявили випадково. Зробили контрольну закупку, упевнилися у тому, що тут дійсно продають продукцію, яка не має марки акцизного податку. Після цього запитали у продавчині документи, але вона їх не надала», – розповідає інспектор КП «Муніципальна варта» Максим Костюк.

IMG_0818

Сама ж продавчиня від коментарів відмовилися, а на питання «Як давно вона працює у кіоску?» відповіла коротко: «Нічого не знаю, розмова закінчена».

Співробітники «Муніципальної варти» викликали на місце поліцейських, аби ті склали протокол про адміністративне порушення та вилучили незаконну продукцію.

IMG_0837

Усього ж за січень 2021 року працівники комунального підприємства перевірили 45 закладів торгівлі. Такі рейди проводяться щодня.
«За цей місяць наші працівники виявили 23 заклади, у яких порушували правила торгівлі сигаретами та алкогольними напоями. А у шести випадках – порушення ведення підприємницької діяльності. Яке саме покарання чекає на порушників законодавства – вирішують компетентні органи», – зазначив інспектор КП «Муніципальна варта» Юрій Антонюк.

IMG_0825 IMG_0849

Метки: «Муніципальна варта», безакцизні товари