Ремонт під’їздів, ліфту: у Дніпрі за дорученням мера виконують звернення мешканців

У багатоквартирному будинку за адресою: вул. Ладозька, 1 виконують ремонт під’їздів. Роботи проводяться за зверненням мешканців до Бориса Філатова під час прийому міського голови. Попри складні часи у місті продовжують системно вирішувати нагальні проблеми дніпрян.

o_1gvттттттттттттттттттт

«У першому під’їзді цього будинку була пожежа, в результаті якої пошкоджено вікно на сходовій клітині та сталося закопчення стін. Мешканці звернулися до Бориса Філатова щодо ремонту в під’їзді. Отримали відповідне доручення і комплексно виконуємо ремонт в обох під’їздах із заміною вікон. Пошпаклюємо, побілуємо, пофарбуємо стіни. До кінця наступного тижня плануємо закінчити роботи», — прокоментував головний інженер комунального підприємства «Жилсервіс-5» Олександр Степаненко.

 

Водночас у багатоповерхівці по просп. Калнишевського, 15 капітально ремонтують ліфт. Мешканці будинку теж звернулися до очільника Дніпра, аби відремонтували їхній підйомник.

 

«Ліфт вже був достатньо зношений і не працював. Серед іншого, довелося замінювати кабіну, стулки дверей, обладнання всередині, кнопки виклику, пост наказу, підвісні кабелі, усю проводку по шахті ліфта, станцію управління, лебідку тощо. Роботи на завершальній стадії. Сподіваюся, що за декілька днів вже запустимо новий ліфт. Мешканці цього дуже чекають», — додав механік компанії «Ліфтовик-Дніпро» Віктор Лебедєв.

Метки: Борис Филатов, Дніпровська міська рада, Ремонт під’їздів