Ремонт доріг, підготовка до зими та розвиток сонячної енергетики: у ДніпроОДА розповіли про зроблене

На Дніпропетровщині триває ремонт місцевих доріг та розвиток сонячної енергетики. Регіон завершує підготовку до опалювального сезону. Про це під час публічного звіту розповів заступник голови облдержадміністрації Максим Беспальчук.

ава

«Приводимо до ладу дороги місцевого значення. Цьогоріч відремонтували 8 таких автошляхів. Це 70 км нового покриття. Роботи велися у Дніпровському, Кам’янському, Новомосковському районах», – зазначив Максим Беспальчук.

Ще на 3-х дорогах ремонти тривають, додав Максим Беспальчук. Роботи – за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

2

«Цими вихідними відкрили нову амбулаторію у Чумаках Дніпровського району. ЇЇ звели «з нуля» у центрі села. Загалом цьогоріч в регіоні збудували 16 таких медзакладів. Зокрема, у Богданівці, Миколаївці, Девладовому, Могильові, Глеюватці», – сказав заступник голови ОДА.

ава

Дніпропетровщина вже на 95% готова до опалювального сезону. Комунальники завершили технічну підготовку 1021 котельної, 806 шкіл, 807 дитсадків та 204 лікарень. Замінили 70 кілометрів теплових мереж.

«Коли розпочнеться опалювальний сезон – вирішують у містах та громадах. Проте він обов’язково стартує, коли впродовж трьох днів середньодобова температура буде +8°С», – підкреслив Максим Беспальчук.

Він нагадав, що в Україні діє річний тариф. Він фіксує ціну та захищає від несподіваних коливань. Для побутових споживачів це 7,96 грн за кубометр. Для підприємств – 7,42 грн.

3

«Дніпропетровщина – лідер країни за кількістю СЕС у приватних будинках. Цьогоріч у домогосподарствах області встановили майже 900 сонячних електростанцій. А загалом їх – понад 5 тис», – зазначив Максим Беспальчук.

29 вересня в області перевірятимуть систему централізованого оповіщення. Сирени лунатимуть з 13:55 до 14:00.