Реконструкція за стандартами ФІФА та УЄФА: у Кривому Розі оновлюють стадіон «Металург»

У Кривому Розі триває глобальне перетворення стадіону «Металург». Замість аварійного спортивного об’єкту буде сучасна спортивна арена. Над реконструкцією працюють майже півтори сотні людей та важка техніка. Про це повідомив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Володимир Орлов.

5

«Відроджуємо спортивну славу «Металурга». Даємо нові можливості для залучення до міста інвестицій. А це – розвиток інфраструктури, додаткові надходження до місцевого бюджету, нові робочі місця», – зазначив Володимир Орлов.

Відбувається більше ніж реконструкція, підкреслив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА. Будують «з нуля» три з чотирьох глядацьких трибун.

ава

«Це мега проєкт для Кривого Рогу та усієї Дніпропетровщини. Такого масштабного будівництва стадіону в області ще не було. Оновлена арена стане свого роду туристичним магнітом», – розповів голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

Будівельники зведуть 4-поверхівку. Там буде конференц-зал, приміщення для журналістів, коментаторські, VIP-зона. А ще диспетчерська, з якої керуватимуть усіма медіа-системами.

10

Під трибунами розмістять спортивні зали, роздягальні та тренерські. Можна буде займатися важкою атлетикою, боксом, фітнесом, різними видами боротьби.

«Стадіон «зростає» на очах. Буде повноцінна спортивна арена для мешканців і гостей міста. З біговими доріжками, спортивними залами. Зможуть займатися діти та дорослі», – сказав народний депутат України Юрій Корявченков.

Футбольне поле вистелять живим газоном. Заплановані бігові доріжки та зона для стрибків із жердиною. Освітлення забезпечуватимуть потужні компактні прожектори.

20

Встановлять два великі табло – 18 на 12 метрів. По периметру – електронні турнікети. Подбають й про комфорт людей з інвалідністю. Для них передбачили пандуси та знижене віконечко каси. Кожен елемент проєкту – за вимогами ФІФА та УЄФА.

Після завершення реконструкції на газон «Металурга» виходитимуть зірки українського та світового футболу. Відбуватимуться матчі найвищого рівня. На трибунах вболіватимуть понад 19 тис глядачів.

«На будмайданчику працює майже 150 фахівців, 4 башенні крани, спецтехніка. Вже повністю зробили фундамент під західну трибуну. Підготували колони та стіни під заливку перекриттів. На решті трибун тривають робіт з облаштування фундаменту», – звітував заступник директора компанії «Стройінвест» Олексій Ятін.

Реконструкція стадіону «Металург» – один із найяскравіших проєктів програми Президента України «Велике будівництво».

13

Метки: Кривий Ріг, стадіон «Металург»