Реактивная батарея 93 –й бригады стала второй среди лучших в Украине

Сегодня командир и начальник артиллерии поздравили реактивников 93 –й бригады Холодный Яр со вторым местом на соревнованиях на лучшую реактивную батарею Вооруженных Сил. В группе «93-тя ОМБр Холодний Яр» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

реа 2

- У вітальній промові комбриг полковник Дмитро Брижинський сказав:
- Хоча минулу ротацію реактивна артилерія у нас не застосовувалася, я переконаний, що за необхідності наші бійці зможуть точно і влучно відповісти ворогові. Адже реактивний дивізіон – це потужний резерв командира бригади. Я впевнений, що ворог стежить за нашими діями, змаганнями і здобутками. І коли настане час знову висунутися в район Операції Об’єднаних Сил, то противник буде розуміти, що йому протистоїть 93 бригада, і пощади йому не буде. Він буде знати, що на кожний його крок ми відповідатимемо у два-три кроки. Немає меж досконалості. І ми постійно маємо піднімати планку не тільки у забезпеченні, але й у навчанні. Дякую за службу! Дякую за високі показники!
Командир бригади і начальник артилерії вручили нагороди та грамоти бійцям, які найкраще проявили себе під час змагань артилеристів.

реа

Метки: 93-я ОМБр Холодный Яр