Разведчики Днепропетровщины удивили британских вояк

Разведрота 93 бригады Холодный Яр начинает тренироваться в Учебном центре разведки в городе Острог на Яворивском полигоне. Для зачисления на курс разведчики проходят так называемый «входной контроль» возможностей. Без сдачи нормативов начать обучение невозможно. А проводили тестирование инструкторы из Великобритании, которые тренируют наших армейцев в рамках программы «Орбитал». В группе «93-тя ОМБр Холодний Яр» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- Розвідники мали пробігти 2 милі, що дорівнює 3,2 кілометра, із виконанням силових вправ: пресу, відтискань та присідань. Їхні результати настільки вразили британських інструкторів, що вони вирішили позмагатися із холодноярцями. І наші хлопці виявилися швидшими! Тож, мотивувати можуть не тільки військові з країн НАТО. Іноді це працює і в зворотному напрямку.
Далі розвідувальний підрозділ очікує інтенсивна жорстка підготовка. Візитівкою навчального центру є альпіністська підготовка – 12-метрова штурмова вежа. На ній холодноярці долатимуть страх висоти. Далі – тренуватимуться діяти у екстрених випадках. Проходитимуть складну смугу перешкод розвідника, розроблену з урахуванням порад спецпризначенців та натівського досвіду. Такі тренування привчають швидко адаптуватися до зміни обстановки у бою, боротися зі стресом та втомою, призвичаюватися до складних ситуацій. І ми впевнені, що холодноярська розвідка впевнено впорається зі складними завданнями.

раз раз_2

Метки: РАЗВЕДКА, Учебный центр, Холодный Яр