Следователя полиции будут судить за растрату арестованных денег

В Днепре будут судить следователя полиции, из-за служебной халатности которого пропали более 2 млн. грн. Пресс-служба Днепропетровской областной прокуратуры об этом сообщила следующее.

- У 2014 році в рамках кримінального провадження правоохоронними органами було проведено санкціонований обшук у приміщенні одного з банків, в ході якого вилучено готівкові кошти у розмірі понад 2 млн грн.

Ухвалою суду було постановлено повернути вилучено майно банку як законному власнику, натомість слідчий поліції, трактуючи її на власний розсуд, передав кошти третій особі, чим спричинив матеріальні збитки на вказану суму Фонду гарантування вкладників фізичних осіб (як правонаступнику та ліквідатору банку).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Дніпропетровською обласною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт за скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 КК України (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки охоронюваним законом інтересам юридичної особи).

Метки: Областная прокуратура, полицейский, служебная халатность