Рада підтримала у першому читанні стимули для індустріальних парків, які відкривають нові можливості для Дніпра – Дмитро Кисилевський

Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроекти №5688 і №5689 про стимули для індустріальних парків. Законопроект, зокрема, передбачає наступні пільги для учасників індустріальних парків:

• Звільнення від сплати мита та ПДВ при імпорті обладнання
• Звільнення від податку на прибуток на 10 років
• Право органів місцевого самоврядування надавати пільги по місцевим податкам

Один із ініціаторів податкових стимулів для індустріальних парків, народний депутат Дмитро Кисилевський повідомив, що ці законопроекти важливі також і для міста Дніпра.

R11_2358

На території колишнього мартенівського цеху НТЗ на лівому березі міста зареєстрований індустріальний парк площею 60 га, але без податкових стимулів його повноцінний запуск неможливий. Новий закон такі стимули надає. У перспективі цей індустріальний парк може створити до 3 тисяч робочих місць для мешканців Дніпра”, - наголосив Дмитро Кисилевський.

Раніше за ініціативою Кисилевського в держбюджеті на 2022 рік було передбачено 400 млн грн розвиток інфраструктури індустріальних парків. «Спільно з мерією Дніпра працюємо над тим, щоб принаймні частина цього фінансування надійшла в Дніпро», - відзначив нардеп.