Психіатрична лікарня на Ігрені у Дніпрі пройшла перевірку Офісу Уповноваженого з прав людини та МОЗ України

У психіатричній лікарні на Ігрені в Дніпрі пройшла спільна перевірка Офісу Уповноваженого з прав людини та МОЗ України. Порушень у повсякденній роботі медустанови виявлено не було.

 

igren

Про це йдеться на фейсбук-сторінку лікарні.

Керівництво лікарні подякувало генеральному директору інституту Психіатрії, судово-психіатричної експертизи та моніторингу наркотиків та державному експерта експертної групи з координації політики у сфері юстиції Директорату стратегічного планування та європейської інтеграції. А також Уповноваженому ВРУ з прав людини Дмитру Лубинцю та іншим представникам Офісу омбудсмена за об'єктивну неупереджену перевірку та високу оцінку роботи медзакладу.

 

proverka

Таким чином у лікарні спростували неправдиву інформацію, щодо некоректної роботи працівників медзакладу, яка останнім часом ширилася Інтернетом.
"Той, що страждає на бездіяльність, та бажає нам проблем шляхом фальсифікації інформації про наш заклад і наших пацієнтів, вирішив навести лад у стінах закладу.
Ми дуже поважаємо наших пацієнтів та їх права. У наший практиці завжди дотримуємося усіх законів нашої держави", - наголошується в повідомленні.