Прямиком с передовой: в Днепр приехали капелланы-мусульмане

Капелланы Духовного управления мусульман Украины "Умма" Мурад Путилин и Евгений Глущенко посетили Исламский культурный центр Днепра, возвращаясь из поездки с передовых позиций украинской армии в Донбассе.
Об этом сообщает Исламский культурный центр Днепра – мечеть 

муса

«Після окупації Криму та частини Донбасу сотні мусульман встали, відповідно до вимог і норм релігії, на захист свободи, власної землі, сімей, домівок, сусідів. Встали проти підлого і безжалісного агресора.

Кожному із цих захисників на фронті потрібна допомога. Матеріальна, а головним чином духовна. Саме цей обов'язок взяли на себе небайдужі мусульмани із ДУМУ "Умма" декілька років тому заснувавши мусульманську капеланську службу. Кожного місяця, а часто і по декілька разів, капелани відвідують військові підрозділи де служать воїни-мусульмани. Їм допомагають у здійсненні релігійних ритуалів, проводять освітні курси, надають літературу, залучаються до вирішення особистісно-духовних потреб. Не залишаються осторонь питання із матеріальним забезпеченням. Головною проблемою для мусульман на фронті є забезпечення продуктами із сертифікацією "халяль". До речі, у збиранні грошей, продуктів, речей, інструментарію і іншого необхідного допомагають люди від Заходу до Сходу України, незалежно від їхнього соціального статусу, національності та віросповідання.

Цього разу допомога була доставлена у декілька підрозділів. Були зустрічі із десятками воїнів-мусульман, іншими захисниками нашої землі, проведені бесіди із командирами. У планах капеланів підготовка і проведення зустрічей з командуванням, представниками влади, депутатами для координації зусиль і ефективної допомоги захисникам України», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что в День Флага мусульмане помолились за защитников Украины.

Метки: Исламский культурный центр