Прозорість влади. Яку економію Дніпро досягає завдяки Prozorro

У Дніпрі ремонтують вулицю Юрія Кондратюка – основну магістраль, що проходить між житловим масивом Червоний Камінь та Покровським, а також поєднує вулицю Набережну Заводську та проспект Свободи. Роботи відбуваються в два етапи: перший - заміна комунікацій та асфальтового покриття, другий – облаштування тротуарів, зелених зон та місць для відпочинку.

IMG_5119

«На цій ділянці щодня великий трафік як автомобілів. так і пішоходів. Тому дорога та тротуари були в поганому стані. Спочатку ми замінили всі комунікації, наразі ж укладаємо новий асфальт. Ця локація цікава тим, що тут будуть облаштовані підвищені пішохідні переходи, які одночасно виконуватимуть функції лежачих поліцейських. Для безпеки людей тут встановлять огорожі, які відділятимуть пішохідну зону від дороги», - розповів головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників Антон Андрієнко.

IMG_5137

За його словами, вартість ремонту по вулиці Юрія Кондратюка складає трохи більше 83 млн грн. Завдяки системі «Prozorro» вдалося зекономити близько 20 млн грн. Подібні роботи різної вартості ведуться одночасно на 20 об’єктах у різних районах міста.

«За весь час роботи в системі «Prozorro» міською радою було проведено 73 тисячі тендерів на загальну суму близько 56 мільярдів гривень. Вдалося зекономити 1,6 мільярдів гривень. Наразі Дніпро посідає лідируючу позицію серед усіх міських адміністрацій країни по роботі в системі «Prozorro».

IMG_5171

Попереду тільки міністерства та Київська адміністрація. Ми входимо в топ-10 та посідаємо 8 місце серед усіх державних закладів країни. Лише департамент благоустрою зміг таким чином зекономити трохи більше 1 мільярда гривень. Плюси від такої економії очевидні, адже чим більше ми збережемо коштів, тим більше буде зроблено необхідного та корисного в Дніпрі», - підсумував заступник міського голови Михайло Лисенко.

IMG_5141 IMG_5131

Метки: Prozorro, ремонт вулиць