Протягом двох тижнів у Дніпрі перевірять понад 100 автобусних маршрутів

22 січня у Дніпрі відбулася чергова перевірка санітарного та технічного стану міських автобусів. За словами спеціаліста сектору контролю та моніторингу виконання договірних зобов’язань відділу пасажирських перевезень управління транспорту департаменту транспорту та транспортної інфраструктури ДМР Івана Васючкова, такі рейди проводяться кожні три місяці. Протягом двох тижнів планують перевірити понад 100 маршрутів Дніпра. Розпочали з автобусів № 115, 21, 22, 43, 64, 35, 38, 57-А, 136, 88, 91.

IMG_0024

«За результатами сьогоднішньої перевірки було виявлено понад 20 порушень. В основному це незадовільний санітарний стан: брудні машини та бруд у салонах. Три автобуси зняли з маршрутів, всім іншим висунемо письмові вимоги на усунення недоліків з терміном у тиждень. Через два тижні буде повторна перевірка цих автобусів», – сказав Іван Васючков.
Транспортні засоби оглядають на технічну справність, на дотримання санітарних норм, у водіїв запитують про наявність необхідної документації тощо. Загальна кількість пунктів в акті перевірки – 22. На підставі перевірок перевізникам висувають вимоги для усунення недоліків. З тими, хто ігнорує зауваження, договори розриваються. Торік право на обслуговування маршрутів втратили 12 перевізників.

IMG_0076

«Недоліки автобуса, на якому я працюю, – це декілька розхитаних сидінь і відсутність муляжного ліхтарика. Це не критично, тому я залишаюсь на маршруті. Протягом тижня все буде виправлено. Більш серйозних порушень особисто в мене не було. Вважаю, що перевірка пройшла добре», – розповів про результати рейду водій автобуса № 115 Ігор.

IMG_0053

Позитивне ставлення до перевірок висловив і водій автобуса маршруту 136-А Віктор Рига: «На цьому маршруті я працюю більш ніж 7 років. До перевірок ставлюся нормально, адже у нас все добре, машини у задовільному стані. Такі перевірки для всіх корисні. Нікому неприємно, якщо замість скла, наприклад, шматок фанери буде або салон бруднючий. Стежити потрібно за тим, як ти працюєш та на чому, і взаємоповагу мати».

IMG_0040

Користь перевірок відзначають і мешканці міста, які часто користуються громадським транспортом.
«Я вважаю, що такі перевірки тримають водіїв у тонусі, а міській владі надають можливість розуміти реальний стан громадського транспорту. Для пасажирів – найліпше, адже коли авто у належному стані, то можна бути спокійними за свою безпеку під час переїздів», – сказав дніпрянин Дмитро Миколайович.
Містянка Богдана нарікань на стан автобуса, яким їздить щодня, не має: «Я намагаюся обирати великі автобуси для пересувань. Вони більш комфортні та охайно виглядають. У мене нарікань немає. Думаю, що перевірки на це дуже впливають».

IMG_0156 IMG_0120 IMG_0117

Метки: автобуси, перевірка