Спастели Днепропетровщины продемонстрировали, что готовы противостоять эпидемиям

Спасатели Днепропетровищины провели тренировку, и развернули мобильный медицинский пункт санитарной обработки населения. По легенде, в нашей области на обсервацию приехали эвакуированные из зоны карантина. 11tv.dp.ua  об этом сообщает следующее.

Без имени-1

-Десять евакуйованих привозять із зони карантину. Автобус спочатку обробляють ззовні. Потім, коли салон вже порожній – зсередини.

Люди тим часом роздягаються, проходять через душову кабіну та потрапляють до медиків. Їх реєструють та видають новий одяг.

За легендою надзвичайників, серед евакуйованих є людина, що мала контакт із хворими на коронавірус. Це Богдан, його перевели у мобільний медичний пункт й підключили до кардіомонітора.

При цьому пункті напоготові автомобіль, оснащений усіма засобами невідкладної реанімаційної допомоги. Ним Богдана відправляють до медзакладу.

Доки люди проходять заходи санітарної безпеки, надзвичайники обробляють приміщення, техніку, транспорт і навіть одяг, щоб був на евакуйованих. Для цього поряд чергує дизенфекційно-душевий автомобіль.

Щоб провести такі тренування, надзвичайники залучили десять одиниць техніки та тридцять представників особового складу. Умови, кажуть рятувальники, максимально наближені до реальних.

Надзвичайники запевняють: у разі потреби мобільний пункт санобробки можуть розгорнути будь-де, адже він абсолютно автономний.

Метки: "Днепр", коронавирус