Прощальная речь сына Павлова растрогала криворожцев

Проститься с Константином Павловым сегодня пришли около 70 тыс. человек. Его похоронили на Центральном кладбище.
На похоронах отца проникновенное и щемящее прощальное слово сказал сын покойного Юрий. После его выступления люди растроганно аплодировали и плакали. Сказанные сыном слова привела rudana.com.ua

сын

- Він був найдбайливішим і найтурботливішим чоловіком і батьком. Завжди працював з ранку до ночі на будь-якій посаді, на якій перебував. Він відбудовував і відновлював Кривий Ріг, виїжджаючи на всі об'єкти, які ремонтували після природних катаклізмів.
Я особисто одного разу віз батька на роботу о 22.00 після чергового буревію, об'їжджаючи повалені дерева і величезні калюжі вище кліренсу автомобіля. Хтось скаже: він щойно став мером і так швидко пішов. Але я хочу сказати, що він був містобудівником вже довгі роки. Працював на добробут міста, переймався за всіх криворіжців, за тих, хто поряд. Він нерідко жертвував на відновлення храму, чим ніколи не вихвалявся.

Батько був гідною Людиною з великої букви, з великою душею, допомагав простим людям і вислуховував всіх. Сьогодні сюди приїхали люди з різних міст і країн. Я вдячний всім, хто прийшов сумувати разом з нами. Мені всі кажуть, що він часто згадував про мене у розмовах і пишався мною. Я постараюся бути гідним свого батька, щоб і він мною пишався, - сказав Юрій Павлов.

сын_2

Ранее наш сайт сообщал, что в Кривом Роге отпели погибшего мэра.

 

Метки: Константин Павлов