Пропавшую в Никополе 15-летнюю Анастасию Карнаух нашли мертвой

19 июня в Никополе обнаружили мертвой 15-летнюю девочку, которую искали несколько суток.

Сегодня с самого утра полиция, военные и волонтеры продолжили поиск Анастасии Карнаух, которая еще 14 июня ушла из дома и с тех пор не выходила на связь. К сожалению, девочку обнаружили мертвой в районе заброшенной ниточной фабрики. Пока нет подробностей и официального комментария полиции касательно причин смерти, сообщает общественная организация «Прихист».

Untitled-1фабрик

Ранее «Днепр вечерний» писал о том, что мама пропавшей девочки обратилась к дочери в трогательном послании в соцсетях.
Появились официальные комментарии полиции.

- У Нікополі після п’ятиденних пошуків поліцейські виявили тіло 15-річної дівчини

девочка

Весь цей час дитину розшукували правоохоронці, надзвичайники, бійці Нацгвардії та волонтери. На жаль, сьогодні, 19 червня, за будівлею у промисловій зоні м. Нікополя дівчину було виявлено мертвою.
Розшукати тіло допоміг кінолог зі службовим собакою – бельгійською вівчаркою Бєс. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група та експерти-криміналісти.

Нагадаємо: Повідомлення про зникнення дитини надійшло до поліції 15 червня. Мати дівчини розповіла, що напередодні ввечері донька пішла гуляти і не повернулася. На розшук дитини були орієнтовані всі служби поліції – ювенальні поліцейські, кінологи зі службовими собаками, превентивні співробітники та військові. Правоохоронці перевірили вокзали, ринки, пляжі, парки, закинуті будівлі, а також обстежили покинуті будівлі, лісосмуги та інші місця, де могла перебувати дівчинка. Після п’яти днів пошуків її тіло виявили на пустирі за покинутою будівлею, - пишет пресс-служба ГУНП.

Приносим искренние соболезнования родным и близким Анастасии. Светлая память...

Метки: Анастасия Карнаух, Никополь