Прокуратура просит увеличить залог для заммэра до 29 миллионов гривен

25 октября СМИ распространили информацию о том, что в Харькове в аэропорту при проверке документов пассажиров, прибывших из Стумбула правоохранители задержали заместителя городского головы Днепра Михаила Лысенко, находящего в розыске. В этот же день Дзержинский райсуд Кривого Рога определил чиновнику меру пресечения – арест с правом внесения залога в 600 тысяч гривен.

IMG_0696

Залог был внесен и реального ареста не произошло. Но  теперь  областная прокуратура настаивает на определении залога в размере 29 млн. грн. - как раз такой ущерб государству, по версии следствия, нанесен действиями подозреваемых во время ремонта Нового моста в Днепре.

Об этом сообщает пресс-служба облпрокуратуры.

«Прокуратурою Дніпропетровської області оскаржено рішення Дзержинського районного суду м. Кривого Рогу, яким заступнику міського голови – директору департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у понад 600 тис. грн.

Прокуратура наполягає на визначенні застави у розмірі 29 млн. грн. – саме таки збитки державі, за версією слідства, спричинено діями підозрюваних під час ремонту Нового мосту у Дніпрі.

Нагадаємо, заступник мера, разом з іншими посадовцями міської ради та підприємства-підрядника підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч.5 ст.191 та ч.1 ст.366 КК України. Наразі посадовцем внесено заставу у понад 600 тис. грн., тож останній під вартою не перебуває.

Також прокуратурою готується клопотання про відсторонення вказаної особи від займаної посади на час проведення досудового розслідування», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что заместитель мэра Михаил Лысенко арестован.

про

 

 

Метки: Михаила Лысенко